WATCHES & CLOCKS / Table clock / Table clock 15307513
nr 1530 7513
TABLE CLOCK
late 19th century, Dekor med Kvinna, sten / mässing / brons. Length: 40 cm, width: 15 cm, height: 33 cm, wear, damages, minor cracks. , key
Sent 1800-tal, Dekor med Kvinna, sten / mässing / brons. Längd: 40 cm, djup: 15 cm, höjd: 33 cm, nyckel
Condition: slitage, skador, nagg
2000
SEK 1600
Monday Mars 27 2023
at 18:56:27
1.000 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)